Anasayfa » Sabun
Sabun ile ilgili şeyler

Herşeyden önce şunu belirtelim biz zeytinyağlı sabun değil zeytinyağı sabunu yapıyoruz.
Tüm sabunlarımız düşük asitli yemeklik zeytinyağımızdan üretilmiştir.
Hiçbir ağartıcı, köpürtücü ve kimyasal kokulandırıcı içermemektedir. Tamamen geleneksel yöntemlerle ve katkısız üretilmiştir.

Zeytinyağı sabunu: Cilidinizde bir tabaka oluşturarak, doğal nemin kaybını önler, böylece cildiniz kurumaz. Bileşenlerinden doğal zeytinyağı doğal bir antioksidandır, yaşlanmayı geciktirir. İçerdiği E vitamini güneş ışınlarına karşı cildinizi korur.

ZEYTİNYAĞI SABUNU ÇEŞİTLERİ:

Zeytinyağı sabunu / Selulit ( OLEUROPEIN katkılı): İçeriğinden dolayı kan dolaşımını hızlandırarak, selulit, görüntüsünün azalamasını sağlar. Banyoda kullanırken, dairesel hareketlerle selütli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.
Zeytinyağı sabunu / Zambak: Özellikle kuru ciltler için idealdir. Gözaltı torba ve kırışıklıklarını etkiler, genç ve zinde görünmenizi sağlar. Sabah akşam yüzünüzü sabunlayıp 2-3 dakika bekletip, ılık suyla durulayın.
Zeytinyağı sabunu / Portakal: Tonik özelliği sayesinde cildinizi derinlemesine temizler. Biraz masajla cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
Zeytinyağı sabunu / Defne: Cildinizi derinlemesine temizleyecek, nem seviyesini koruyacak ve ekstra yumuşaklık verecektir. Cilt sağlığı ve bakımlı saçlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Zeytinyağı sabunu / Lavanta: Cildi nemlendirme özelliğinden dolayı, aroma terapi sabunu olarak da önerilir. El, yüz, saç ve banyo içindir.

ZEYTİNYAĞI SIVI SABUNU ÇEŞİTLERİ:

Aterna Sıvı Zeytinyağı Sabunu / Limon Biberiye: Organik Soğuk Sıkım Zeytinyağı içeren el sıvı sabunu kullanıldıktan sonra elleriniz kurumayacak ve tazelik hissedeceksiniz. Limon - Biberiye ferahlığını gün boyunca ellerinizde taşıyacaksınız. Paraben, kimyasal koruyucu ve yapay renklendiriciler içermez.

Aterna Sıvı Zeytinyağı Sabunu / Çay: Organik Soğuk Sıkım Zeytinyağı içeren el sıvı sabunu kullanıldıktan sonra elleriniz kurumayacak ve tazelik hissedeceksiniz. Çay yumuşaklığını ve aromasını gün boyunca ellerinizde taşıyacaksınız. Paraben, kimyasal koruyucu ve yapay renklendiriciler içermez.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır